Vítejte037.jpg (1318514 bytes)

O211.jpg (128627 bytes)Na stránkách společnosti VELKOOBCHOD SE DŘEVEM ALEŠ BERAN. Věříme, že Vás nejen naše produktová nabídka, ale i zákaznicky orientované služby osloví, a Vy a vaše společnost se stanete dalším z našich spokojených klientů.

Váháte-li s odpovědí, zda-li i Vy můžete využít našich znalostí a výrobků,vězte, že potřebujete-li dřevo, dřevěné výrobky, brikety, biomasu,či palety a jiné přepravní obaly ze dřeva, či plastu, či se naopak těchto výrobků nyní nákladně zbavujete jejich poskytováním ve formě odpadu odpadových společnostem, , pak jste na správné adrese.

Naše společnost je rodinným podnikem, pro který je spokojený zákazník alfou i omegou úspěchu. Právě tento přístup nám pomohl nejenom v růstu na největšího hráče v Plzeňském kraji, ale i na druhou příčku v České republice. Ovšem ani ta není hranicí našeho podnikání. Naši klienti sídlí v Rakousku, Německu, Velké Británii, Španělsku, ale i dalších destinacích a kromě truhlářských, stavebních a dřevo-zpracovatelských společností k nim patří i evropské řetězce, pro které je naše palivo pro domácnosti velmi zajímavým produktem nabízejícím vysokou přidanou hodnotu pro koncové uživatele.

Plast-palety-3.jpg (9261 bytes)  products-2.jpg (45927 bytes)  palety_AB.jpg (57063 bytes)